• Obóz sportowy
      28.06.2022

      W dniach 13-15.06.2022 r. klasa VIII A przebywała na obozie sportowym w Ustrzykach Górnych.

      Swoją przygodę rozpoczęliśmy o godz. 8.00, gdzie spod szkoły wyruszyliśmy w drogę.

      Po kilku godzinach jazdy dotarliśmy do celu. Przywitały nas cudowne widoki górskie i piękna pogoda. Po zakwaterowaniu i obiedzie wyruszyliśmy na wędrówkę po okolicy i miejscowych ścieżkach przyrodniczych.

     • Ochrona przyrody na Roztoczu
      28.06.2022

      Uczniowie klasy Ia wzięli udział w projekcie „Ochrona przyrody na Roztoczu. Zajęcia dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej”, które polegały na przeprowadzeniu określonych działań edukacyjnych w zakresie ochrony przyrody i edukacji regionalnej. W czasie zajęć uczniowie obejrzeli filmy i prezentacje podczas, których zapoznali się z fauną i florą Roztoczańskiego Parku Narodowego. Niezwykle ciekawym pomysłem, była wykorzystana w pracy kolorowanka pt. „Odkrywaj Roztocze – kolorowanka dla dzieci”. Zawierała ona 20 ilustracji przedstawiających charakterystyczne dla Roztocza miejsca objęte ochroną przyrody, chronione gatunki roślin i zwierząt oraz obiekty o dużej wartości historyczno-kulturowej – z krótkim opisem.

     • Rocznica bitwy pod Osuchami
      28.06.2022

      Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu od wielu lat opiekują się mogiłami polskich patriotów na cmentarzu parafialnym, którzy oddali życie za wolność Polski.

      25 czerwca 2022 r. w 78. rocznicę bitwy pod Osuchami uczeń klasy 7a Piotr Adamczyk i nauczycielka historii Irena Staroń zapalili znicz i złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą śmierć jednego z dowódców, Edwarda Markiewicza „Kaliny”, który poniósł śmierć w wyżej wymienionej bitwie.

     • Piknik Profilaktyczny
      01.06.2022

      Po długiej pandemicznej przerwie w dniu 27 maja 2022r, w naszej szkole odbył się Piknik Profilaktyczny. Imprezę tę otworzyła pani Burmistrz Urszula Kolman oraz pani Sekretarz Edyta Wolanin – przewodnicząca MGKRPA w Zwierzyńcu wraz z panią Dyrektor Grażyną Kawka i panią Wicedyrektor Katarzyną Małyszek, życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy.

     • „Radość z pomagania 2022”
      03.06.2022

      W dniu 31.05.2022 r. delegacja wolontariuszy z klas 8 pod opieką p. Grażyny Padyasek wzięła udział w imprezie plenerowej ,,Radość z pomagania 2022’’,która odbyła się w parku przy Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach oraz konkurencjach sportowych. Główną atrakcją spotkania było wesołe miasteczko, czyli zjeżdżalnie i trampoliny. Czas umilał przygotowany grill, słodki poczęstunek oraz lody. Dla wielbicieli zwierząt była możliwość zobaczenia mini zoo.

     • Laureat konkursu informatycznego
      23.05.2022

      21 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych szkół podstawowych województwa lubelskiego przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”. Konkurs organizował Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

      Honorowy Patronat nad konkursem objęli:

     • Wizyta klasy 5b w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym
      19.05.2022

      17 maja klasa 5b odwiedziła Bałtowski Kompleks Turystyczny. Wraz z piękną pogodą przy wejściu przywitał nas Dinuś – maskotka obiektu.

      Zabawę dzieci zaczęły od wizyty w wiosce czarownic czyli kobiet wiedzących – Sabatówce. Tunel odwagi, czary mary, latanie na miotle i miłe rozmowy z czarownicą Hogatą – to atarakcje tego niezwykłego miejsca. W podwodnym świecie Oceanarium piątoklasiści zajrzeli w oczy prehistorycznym potworom, następnie w Juraparku spotkali około 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Z ciekawej opowieści przewodnika dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat życia tych niezwykłych zwierząt.

     • Wycieczka do Chełma klas 4
      23.05.2022

      9 maja korzystając z pięknej pogody najpierw zwiedziliśmy chełmską starówkę, wspięliśmy się Górę Chełmską by podziwiać piękną bazylikę, a następnie spędziliśmy godzinę w kredowych podziemiach.

      Pełni wrażeń po wizycie u ducha Bielucha odpoczęliśmy w aquaparku. Kolejnym punktem programu były warsztaty pizzy - już wiemy, że samodzielnie przygotowana pizza smakuje najlepiej.

     • "Gry i zabawy sposobem na nudę"
      10.05.2022

      „Gry i zabawy sposobem na nudę!”. Pod takim hasłem 5 maja 2022 r. w naszej szkole odbyły się zawody rekreacyjno – sportowe dla uczniów klas drugich.Zawody rozpoczęły się od uroczystej prezentacji drużyn i otwarcia imprezy przez p. dyr. Grażynę Kawkę.

      Po części oficjalnej przyszedł czas na sportową rywalizację.

     • Ultra Roztocze
      28.06.2022

      14 maja 2022 r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, pod opieką pani Ireny Staroń, pomagali kolejny raz przy organizacji rajdu Ultra Roztocze.

     • Uroczyste podsumowanie projektu „Piramida Cheopsa”
      28.04.2022

      25 kwietnia 2022 roku w Technikum im. Jana Zamoyskiego odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Piramida Cheopsa” w którym brali udział nasi uczniowie. Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej, gdzie zebraną młodzież oraz gości powitał Dyrektor Technikum Waldemar Gardiasz. Realizacja tego projektu składała się z kilku etapów: spotkania organizacyjnego prezentującego założenia projektu oraz cyklu spotkań, które pokazywały zastosowanie i wykorzystanie w nauczaniu programu GeoGebra. W finałowym etapie udział wzięło łącznie 25 nauczycieli z różnych szkół naszego województwa.

     • "Mistrz komputera"
      27.04.2022

      29.03.2022 r. odbył się Finał XIII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA".105 uczniów z 56 szkół podstawowych z całego województwa rozwiązywało zadania na platformie Moodle LSCDN.

      Konkurs został objęty patronatem naukowym:

      • Rektora Politechniki Lubelskiej Pana prof. dr hab. inż. Zbigniewa Patera
      • Rektora Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Pana dr Makarego Stasiaka
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 16.08.2022
  • Album fotograficzny

    brak danych